14 Aralık 2017
 
- Neler Yapıyoruz?
    .Kişiye Özel Harikalar
    .Bireysel Hizmetler
    .Kurumsal Hizmetler
    .İş Ortaklığı
  - Nasıl Başladı?
  - İş Ortaklarımız
  - İletişim
Kişiye Özel Harikalar Diyarı
 

2004 yılında Dijiyama tarafından projelendirilen ve hayata geçirilen ÇiçekPasajı.com Türkiye'nin kişiye özel ürünlere odaklanmış ilk e-ticaret sitesidir.

Kişiye özel ürünler ve yüksek kalite anlayışı ile 2005 yılından bu yana sadece online olarak hizmet vermekteyiz. Üyelerimiz için özel ve eğlenceli hediye fikirleri sunuyoruz.

Sevdiklerinize özel tasarlayabildiğiniz ve duygularınızı anlatacak sıradışı hediye seçeneklerine, sizi tanımlayan ve ilgi alanlarınızı tamamlayan, kısacası size ait özellikli ürünlere, online olarak kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Gülümseten, şaşırtan, mutluluktan ağlatan, inanılmaz gelen, "harika!" dedirten yeni yeni hediye fikirleri buluyor, araştırıyor, size özel üretiyor ve istediğiniz yere teslim ediyoruz.


Bireysel Hizmetler

Sizi Tanımlayan Hizmetler - Kişiselleştirme

En özel hediyeler, sizin ellerinizden çıkan ve sizden izler taşıyan hediyelerdir. Sevdikleriniz ve sizin için özel olan sözcükler, harfler, resimler, renkler ise hediyenize bıraktığınız izlerdir. ÇiçekPasajı.com'da yer alan mağazaların kişiselleştirilebilen ürünleri, dilediğiniz şekilde hazırlanırken, en ince ayrıntılardan son dokunuşlara kadar büyük bir özen ve titizlik gösterilir.

Sizi Tamamlayan Hizmetler - Nitelik ve Kalite

Size mutluluk ve keyif veren ilgi alanlarınızda kullanabileceğiniz, karakterinizi yansıtan, nitelikli ve kaliteli ürünleri burada bulabilirsiniz. ÇiçekPasajı.com'da yer alan her ürün yüksek kaliteli ve %100 garantilidir.

Çözüm Üreten Müşteri Odaklı Hizmetler - Değer Vermek

ÇiçekPasajı.com kendini, üyelerine kusursuz bir online alışveriş deneyimi sunmaya adamıştır. İnternet sitemiz, online alışverişinizi en kolay yoldan, başarılı bir şekilde tamamlamanız için "kullanıcı" odaklı ve basit tasarlanmıştır.

Alışveriş sürecinizde merak ettikleriniz için ya da karşılaştığınız olumsuz bir durumda bizimle iletişime geçtiğiniz anda; sorularınıza en kısa sürede cevap vererek, ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümü üretiriz. Yapabileceğimiz herşey için derhal harekete geçip size yardımcı olurken, yapamayacaklarımızı önceden açıkça dile getirerek sizi zor durumda bırakmayız.

Sıradan günlerinizi sıradışı hale getirecek süprizlerinizde, sadece size özel olan kutamalarınızda, doğum günleri, evlilik yıldönümleri, anneler günü, babalar günü, yeni yıl ve bayramlar gibi özel günlerde size kusursuz hizmet vermek için 7 gün 24 saat boyunca biz buradayız.

 

Kurumsal Hizmetler

Kurum olarak müşterilerinizin aklında kalmak, onlara değer verdiğinizi göstermek ya da kendinizi anlatmak istiyorsanız, iş ortaklarınızın ya da çalışanlarınızın motivasyonunu artırmak, onları onurlandırmak ya da sadece kurumunuzu başarıya taşıyanlara teşekkür etmek istiyorsanız, amacınıza ulaşmak için onlara beklentilerinin ötesinde gerçek hediyeler vermeniz gerekir.

İç ve dış çevresini tanıyan, onlara önem veren özel bir kurumsanız bu niteliklerinizi, kişiselleştirilebilen kaliteli kurumsal hediyelerde yansıtabilirsiniz. Klasik promosyon ürünleri ve hediyeler dağıtarak sıradanlaşmak yerine, marka imajınıza katkıda bulunan, sizden mesajlar taşıyan, kişiye özel hediyelerle kurumsal iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

- Çalışanlarınız
- İş ortaklarınız
- Müşterileriniz
- Davetlileriniz için

Özel günlerde, lansmanlarda, etkinlik ve organizasyonlarınızda firma logonuz ya da dilediğiniz mesaj ya da imajla tasarlanacak, kurumsal hediye hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

İş Ortaklığı

Eğer siz de ÇiçekPasajı.com konsepti içerisinde değerlendirilecek, kişiye özel, özgün ya da yüksek kalitede ürünlere sahipseniz, birlikte çalışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lütfen firmanızı ya da şahsınızı, markanızı ya da ürünlerinizi tanıtan bir e-postayı bilgi@cicekpasaji.com adresine gönderiniz.

 

 
Piart İletişim Hizmetleri